KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17277036

nr 1727 7036

Einar Nerman

(1888-1983), Sverige

Blandteknik, Signerad, daterad 1948, "Gubben Noah", 33x24 cm, yttermått inklusive ram: 41x33 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 29 september 2025
kl 20:56:37

Einar Nerman

Läs mer om Einar Nerman